Ceviche – pyszny początek roku!
Zastanawiałam się jak tu właściwie uczcić początek Nowego Roku! Wymyśliłam dwa sposoby i oba wykorzystałam. Po pierwsze sushi z Anią […]
Zastanawiałam się jak tu właściwie uczcić początek Nowego Roku! Wymyśliłam dwa sposoby i oba wykorzystałam. Po pierwsze sushi z Anią […]
Zima przyszła. Spadł śnieg, mróz maluje wzory na szybach. Tylko usiąść przed kominkiem z dobrą książką i nic więcej do
Bo śniadanie to najważniejszy posiłek! Tak, tak, najważniejszy posiłek w ciągu dnia, bo to śniadanie daje nam energię na cały
Kolorowa jesień się skończyła, ale na straganach z warzywami można ją jeszcze odnaleźć i zrobić zupę krem z dyni. Uwielbiam