Świąteczny Stół Pajacyka

Wczoraj był wyjątkowy dzień!
Na chwilę oderwałam się od pracy i poszłam z dawno niewidzianą koleżanką na kolację. Nie napiszę gdzie, bo jedzenie nie było zachwycające i na pewno tam nie wrócimy, ale robiłyśmy to w szczytnym celu.
Czemu wyjątkowy i co to za szczytny cel?
14 grudnia po raz jedenasty odbyła się akcja Świąteczny Stół Pajacyka. „Świąteczny Stół Pajacyka to jednodniowa akcja, podczas której właściciele restauracji, pubów i kawiarni przekazują 10% obrotu na rzecz niedożywionych dzieci.”
Co roku staram się też, żeby miejsce, w którym aktualnie pracuję brało udział w tej akcji. Polecam Wam ŚSP, można pomóc innym sprawiając sobie małą przyjemność. Myślę, że warto.

Świąteczny Stół Pajacyka jest podsumowaniem cało rocznej akcji Pajacyk polegającej na codziennym klikaniu w brzuszek Pajacyka, a reklamodawcy płacą, za każde kliknięcie. Klikam codziennie i Was zachęcam do takiego prostego wsparcia.

Polska Akcja Humanitarna prowadzi wiele akcji. Ostatnio wspierają uchodźców z Syrii, która ze względu na moją pracę jest mi szczególnie bliska, więc i tą akcję polecam Waszej uwadze.
Wspieram akcja Pajacyk ponieważ kocham jeść i chcę, żeby wszyscy mogli czerpać z jedzenia radość.Nie wyobrażam sobie bycia głodną!
A czy Wy klikacie w brzuszek Pajacyka? Może zaczniecie od dziś?
P.S. Od koleżanki dostałam fantastyczną książkę, która pomoże mi robić jeszcze lepsze zdjęcia.

      Dziękuję Aniu!!!

Życzę Wam miłej niedzieli, a do posłuchania polecam piękną piosenkę, która chodzi za mną od trzech dni 😀

Więcej pyszności: