Pasta ze słonecznika i kiszonych ogórków
Na jakimś wyjeździe kupiliśmy pastę ze słonecznika, która bardzo nam zasmakowała. Jednak była z ogórkami konserwowymi więc postanowiłam przygotować w […]
Na jakimś wyjeździe kupiliśmy pastę ze słonecznika, która bardzo nam zasmakowała. Jednak była z ogórkami konserwowymi więc postanowiłam przygotować w […]
Po wspaniałym lecie przyszła piękna jesień. Nie będę ukrywać, że to moja ulubiona pora roku. Zawsze zachwyca mnie swoimi kolorami