Napój kurkumowo-imbirowy
W okresie jesienno-zimowym, a także wczesną wiosną zawsze mam w domu imbir i kurkumę. Przygotowuję z nich napój kurkumowo-imbirowy, który […]
W okresie jesienno-zimowym, a także wczesną wiosną zawsze mam w domu imbir i kurkumę. Przygotowuję z nich napój kurkumowo-imbirowy, który […]
Boże Narodzenie co raz bliżej. Właściwie za nim się obejrzymy będą święta. Uwielbiam Boże Narodzenie, wiem nie jestem oryginalna, wcale
Karnawał, sobota, zima. Idealny czas by przygotować grzane wino. Oczywiście samemu, nie z jakiś gotowców. To bardzo proste. Wystarczy wino
Całą zimę dzielnie broniłam się przed choróbskiem choć wszyscy dookoła chrychali i prychali. Dzielnie trwałam w zdrowiu, ciepło się ubierając