Powakacyjny post
No i się skończyły. Jak co roku za szybko. Co prawda moja współlokatorka Marcelina twierdzi, że wakacje mają tylko uczniowie […]
No i się skończyły. Jak co roku za szybko. Co prawda moja współlokatorka Marcelina twierdzi, że wakacje mają tylko uczniowie […]
Wspominałam, że nie dawno spędziłam przedłużony weekend we Wrocławiu. Pretekstem do wyjazdu był odbywający się tam festiwal Europa na Widelcu.
Jesienią przygotowałam tiramisu na specjalne zamówienie mojej mamy. Było pyszne! Tym razem przygotowałam ten deser inaczej. Według przepisu Akademii Smaków.